Pagal kainą:
nuo iki
Rajonas
Mikrorajonas/ Gyvenvietė
Kambarių skaičius
nuo iki
Plotas, m2
nuo iki
Aukštų sk.
nuo iki
Metai
nuo iki
Sklypo plotas, a
nuo iki
Rasti 4 objektai:
Valiuta
list grid

Sodybos/Vasarnamiai

RESIDENT brokeriai įvertins turtą, tarpininkaus pirkimo ir pardavimo metu bei padės sutvarkyti visus reikiamus dokumentus sodybos ar vasarnamio pirkimo/pardavimo metu. Jeigu skelbimuose nerasite Jūsų poreikius atitinkančios sodybos / vasarnamio Vilniuje, Alytuje ar kitame Lietuvos mieste, siūlome užpildyti NT skelbimo formą . Radę žinutę mes su Jumis susisieksime.

Specialus
Parduodamas vasarnamis Brinkiškių k., 35.87 kv.m ploto
Parduodamas vasarnamis Brinkiškių k., 35.87 kv.m ploto
Miestas: Vilniaus r. sav.
PARDUODAMA JAUKI IR RŪPESTINGAI ĮRENGTA SODYBA ŠALIA MIŠKO, TYLIOJE IR RAMIOJE VIETOJE VISAI ŠALIA VILNIAUS MIESTO. Rąstinis Lietuvoje gamintas namelis (šiltintas stogas, betonuoti ir šiltinti pamatai, sienų šiltinimas įrenginėjamas) su terasa. Priešpaskutinis sklypas prie miško, (galu remiasi į mišką, šone - nedidelis nenaudojamas sodo plotelis). Naujas kokybiškas parketas, plytelėmis klotas vonios kambarys su 90% užbaigimu, visos komunikacijos virtuvės zonoje. Nauji lauko baldai. PAGRINDINĖ INFORMACIJA APIE OBJEKTĄ: - Adresas - Vilniaus r. sav., ..
Kaina:
88,000 €
Parduota
Parduodama sodyba Šilinių k., Švenčionių r. 92.64 kv.m. gyvenamas namas
Parduodama sodyba Šilinių k., Švenčionių r. 92.64 kv.m. gyvenamas namas
Miestas: Švenčionių r. sav.
PARDUODAMA AUTENTIŠKUMU DVELKIANTI LIETUVIŠKA KAIMO SODYBA, KURIOJE GALĖSITE LEISTI VASAROS VAKARUS IŠ KARTO TIK JĄ ĮSIGIJĘ.   VIETA, VERTINANTIEMS LIETUVIŠKO KAIMO AUTENTIŠKUMĄ IR GAMTĄ. SODYBA ĮSIKŪRUSI ŠALIA MITAIS IR LEGENDOMIS APIPINTO SIRVĖTOS REGIONINIO PARKO. ČIA IR SENIEJI PILKAPYNAI, IR BUVUSIOS PAGONIŲ ŠVENTYKLŲ VIETOS, IR VIENAS ŽINOMIAUSIAS SAVO GYDOMOSIOMIS SAVYBĖMIS GARSĖJANTIS ŠALTINIS LIETUVOJE.    BENDRA INFORMACIJA: - Paskirtis – gyvenamosios teritorijos; - Gyvenamasis namas - 92.64 kv.m. (1947m. pusė namo - 1973 m. ..
Kaina:
66,000 €
Parduota
Parduodamas sodyba Salako mstl., su inventoriuzuotais pastatais 1045 a ploto
Parduodamas sodyba Salako mstl., su inventoriuzuotais pastatais 1045 a ploto
Miestas: Salako mstl.
PARDUODAMAS SODYBA IŠSKIRTINĖJE VIETOJE ZARASŲ r., TARP DVIEJŲ EŽERŲ (Asavėlio ir Samavo). PUIKIAI TINKA NORINTIEMS IŠKIRTINUMO IR PRIVATUMO, SKLYPAS NORINTIEMS KURTI SODYBĄ, AR UŽSIIMTI KAIMO TURIZMU. SODYBOS 10.45 ha SKLYPAS RIBOJASI SU DVIEM EŽERAIS DALIS JO YRA MIŠKŲ PASKIRTIES. BENDRA INFORMACIJA: - Paskirtis – žemės ūkio su inventorizuotais pastatais. Iš kurių ariamos žemės (3.99 ha) ir miško ūkio paskirtis (5.1 ha). - Bendras plotas – 10.45 ha. - Adresas – Zarasų r. sav., Salako sen. Grybiškės k. - Kaina – 85 000 €. KOMUNIKACIJOS: - Elektra..
Kaina:
85,000 €
Parduodamas namas Jasonių k., 29 kv.m ploto, 1 aukštai
Parduodamas namas Jasonių k., 29 kv.m ploto, 1 aukštai
Miestas: Jasonių k.
GRAŽIOJE VIETOJE PRIE TVENKINIO PARDUODAMAS SODO SKLYPAS SU NAMELIU.Parduodamas mūrinis 29 m² sodo namas sodininkų bendrijoje "Vyturėlis". Name yra įrengtas virtuvinis pečius tinkamas maisto gamybai ir namelio šildymui.Sklypas turi nuolydį pietvakarių kryptimi ir ribojasi su gražiu tvenkiniu.Geras privažiavimas, šalia miesto, iki parduotuvės "Moki Veži" tik 3,4 km.Gera investicija į puikią vietą ilsėtis ir gyventi. Detalesnė informacija telefonu +370 684 74808 www.resident.lt Visiems RESIDENT klientams taikomos išskirtinės finansavimo sąlygos didžiuosiuose Lietuvos bankuose. SKAMBINTI GALITE BET KURIUO METU ..
Kaina:
9,800 €